Loading...

O nás

SEZNAMTE SE S TÝMEM
Home / O nás

S NÁMI DOSÁHNETE SVÝCH CÍLŮ

Naše motto je: „Nic není jen černobílé.“
Pomáháme klientům vidět v barvách a každému chystáme řešení na míru. 

S odhodláním, nadšením, láskou a citem pomáháme značkám dostat se do povědomí veřejnosti.

Poskytujeme komplexní PR služby zejména módním a kosmetickým značkám a firmám působícím v oblasti hospitality. Máme pobočku v České republice a na Slovensku, ale díky síti spřátelených agentur umíme klientům v případě zájmu zajistit služby také v dalších evropských zemích, konkrétně v Belgii, Holandsku, Německu, Polsku, Rakousku a Rumunsku.
 

10 000+
výstupů v médiích
7
let je průměrná doba, po kterou s námi většina klientů zůstavá
15
let na trhu
8
evropských zemí, ve kterých působíme

Řekli o nás

Spolupráce s agenturou White And Black PR je založena na vysoké míře profesionality a flexibility ze strany agentury a rychlosti odbavování požadavků a přání klienta. Pro společnost Deichmann zajišťuje agentura dlouhodobě a velmi spolehlivě širokou škálu služeb od PR komunikace přes influencerské spolupráce až po kompletní organizaci a pořádání PR eventů v České republice a na Slovensku.

Radovan Fojt, Head of Marketing pro Deichmann v ČR a SR

Řekli o nás

Hledali jsme PR agenturu, která by dokázala poskytnout komplexní služby módní značce v České republice a na Slovensku. Tým agentury je velmi profesionální, není pro něj problém řešit agendu v krátké době, umí si poradit s jakýmkoliv úkolem, dodržuje, co slíbí a vykazuje skvělé výsledky. Zároveň jsme oceňovali i velmi přátelský přístup, který dával pracovním akcím příjemnou atmosféru.

Dana Procházková, Cellbes

Řekli o nás

S agenturou White And Black PR jsme navázali spolupráci za účelem zvýšení brand awardness značky Preciosa – konkrétně divize šperků a dekorací. Vybrali jsme si ji, mimo jiné, pro velmi široký záběr médií, se kterými spolupracuje. Zajistili veškerý copywriting, my jsme pouze dodávali fotky, případně vzorky. Musím ocenit zejména rychlost komunikace, kdy nám agentura vyšla vstříc i při urgentních ad hoc projektech.

Eva Klusáčková, Preciosa