ZPĚT NA VÝBĚR

Tématické eventy

S láskou F&F - Mezinárodní den žen na Chateau Mcely

Ku příležitosti Mezinárodního dne žen jsme se rozhodli jménem klienta F&F uspořádat oslavu ženskosti. Sezvali jsme vybrané novinářky na Chateau Mcely, kde na ně čekal ryze ženský program. Nejprve se mohly nechat hýčkat na masáži nebo kosmetickém ošetření, poté se zúčastnily kurzu výroby domácí kosmetiky, kterou si jako dárek odvezly domů, a před večeří na ně čekal koktejl Femme Fatale (F&F) :-), speciálně vytvořený pro tento slavnostní den. U večeře měli hosté připraveny kartičky, na kterých se mohli dozvědět něco o významu svého jména. Po degustační večeři je potěšilo představení iluzionisty a následně se odebrali vychutnat si noc v zámeckém stylu. 

   
Polonahá party Desigual

Značka Desigual pořádá po celém světě každoročně Polonahé párty. Prvních 100 lidí, kteří se před prodejnou svléknou do spodního prádla, značka odmění dvěma kusy oblečení dle vlastního výběru zdarma.
My jsme pro značku Desigual pořádali oba ročníky Polonahých párty.
Zajistili jsme povolení od městské části i magistrátu, zábor, položení červeného koberce i vymezovačů, sehnali jsme DJ, moderátora (první ročník moderovala Nikol Moravcová, druhý ročník moderoval Patrik Hezucký), zajistili catering pro média a sezvali zástupce médií. Na druhý ročník dorazilo 500 lidí ochotných svléknout se do spodního prádla. První zájemci před prodejnu dorazili v předvečer akce ve 21:00, přestože akce začínala až v 9:00 ráno. 

 

   
Polonahá party Desigual červen 2013
Polonahá party Desigual červen 2011
Polonahá party Desigual červen 2011
Moderátor Polonahé party Desigual 2013 - Patrik Hezucký
První odvážlivci se rozhodli před prodejnou Desigual nocovat
Přípravy na Polonahou Party
Dražba uměleckých fotografií pro nadaci DebRa

Herečka Míša Maurerová propůjčila svoji tvář pro dobrou věc. Škola make-upu Surface ji nalíčila a fotografka Martina Gonšenicová nafotila tak, že je na fotografiích Míša k nepoznání. Šest uměleckých fotografií se poté za přítomnosti médií dražilo v Galerii Louvre ve prospěch nadace DebRa. Ta pomáhá osobám postiženým nemocí motýlích křídel.  Fotografie získala firma FG Forrest, která výtěžek předala Jitce Čvančarové, coby zástupkyni nadace DebRa, a Petře Koudelkové, která sama nemocí trpí.

   
Míša Maurerová se ve škole make-upu Surface změnila k nepoznání pro dobrou věc
Patronka nadace DebRa Jitka Čvančarová s pacientkou trpící nemocí motýlích křídel
Míša Maurerová - foto Martina Gonšenicová
Míša Maurerová - foto Martina Gonšenicová
Míša Maurerová před svým portrétem
Otevření prodejny Desigual v Centru Chodov

Poté, co se značka Desigual úspěšně zavedla v Paláci Koruna, se Desigual rozhodl otevřít v květnu 2012 další prodejnu v pražském nákupním centru Chodov. Slavnostní otevření probíhalo za účasti zejména lifestylových médií. Na openingu nechyběla balonková výzdoba, slavnostní catering ani módní přehlídka, kde se předvedly trendy z kolekce jaro léto 2012.

   
Koutek s dětskou kolekcí Desigual
Dámská kolekce Desigual
Hosteska připravuje dárkové tašky pro hosty
Přehlídka kolekce jaro léto 2012 Desigual
Přehlídka kolekce jaro léto 2012 Desigual
Otevření salonu Michelangelo

Známý český kadeřník Michal Červený nás oslovil s žádostí o slavnostní opening jeho nového salonu Michelangelo v Jindřišské pasáži. Sezvali jsme pět známých žen českého showbussinesu, aby se staly kmotřičkami salonu. Moderátorka Nikol Moravcová, herečka Jana Bernášková, operní pěvkyně Andrea Kalivodová a zpěvačka Míša Malá se všechny pyšní krásnými vlasy, právě proto jsme za kmotry zvolily je, v čele se zpěvačkou Terezou Mátlovou, která se stala tváří salonu, a na openingu zazpívala.  

   
salon Michelangelo
Operní pěvkyně Andrea Kalivodová
Operní pěvkyně Tereza Mátlová
Salon pokřtily známé tváře - Tereza Mátlová, Andrea Kalivodová, Nikol Moravcová, Jana Bernášková, Magda Malá
    EN

2022 Copyright. White&BlackPR.cz
Ochrana osobních údajů