Loading...

Reference

Máme v portfoliu moře spokojených klientů
Home / Reference

Každá značka je jedinečná. Klientům poskytujeme služby na míru, které zohledňují jejich potřeby, cílovou skupinu a cíle, kterých si přejí dosáhnout. 

S kým jsme například spolupracovali?

Deichmann klient White AND Black PR

Deichmann

Pro klienta Deichmann poskytujeme komplexní služby v České republice a na Slovensku. Klientovi zajišťujeme PR v médiích, pořádání eventů, dodávání obsahu na sociální sítě, správa zákaznického online magazínu, nebo zajišťování influencerských kampaní.
F&F klient White AND Black PR

F&F

Britské módní značce, dostupné v síti Tesco, poskytujeme komplexní PR služby. Značce zajišťujeme publicitu v médiích, influencerské spolupráce, eventy a přípravu tiskových podkladů pro inzerci.
Cellbes klient White AND Black PR

Cellbes

Švédské značce, která původně fungovala jako zásilkový obchod, a nyní zejména jako e-shop, jsme poskytovali komplexní PR služby v České republice a na Slovensku. Značce jsme se starali o širokou škálu činností - zajišťovali jsme například publicitu v médiích, influencerské spolupráce nebo copywriting.
Takko Fashion klient White AND Black PR

Takko Fashion

Značce Takko Fashion jsme více než 7 let poskytovali komplexní PR služby v České republice a na Slovensku. Vzhledem k tomu, že značka provozuje pouze kamenné prodejny, nekladla sociální sítě na první místo, a pozornost jsme tak zaměřovali především na PR v médiích a eventy.
Novakid klient White AND Black PR

Novakid

Tento unikátní koncept online výuky angličtiny pro děti jsme pomáhali dostat do povědomí české veřejnosti v momentu, kdy Novakid vstoupil na český trh. Klient měl zájem, abychom mu zajišťovali influencerské spolupráce.
Esprit klient White AND Black PR

Esprit

Původem kalifornské značce s evropskou centrálou v Německu jsme poskytovali PR služby 8 let. Espritu jsme zajišťovali PR v tištěných a online médiích a správu klientského online magazínu.
Desigual klient White AND Black PR

Desigual

Značce Desigual jsme pomáhali vstoupit na český trh, a to uspořádáním otevření prodejen pro média a veřejnost, a pořádáním "Polonahých párty". Tento typ eventů zavedl Desigual poprvé ve Španělsku a následně tento koncept uplatňoval po celém světě. Desigualu jsme tyto eventy zajišťovali komplexně, od povolení na úřadech přes publicitu po realizaci akcí na místě.
Preciosa klient White AND Black PR

Preciosa

Na sociálních sítích a v PPC kampaních byl výrobce krásných českých šperků, firma Preciosa, již aktivní. K pokrytí celého segmentu zákazníků ale měla zájem také o PR v médiích, které jsme si vzali na starost.
Aria Pura klient White AND Black PR

Aria Pura

Voňavá značka měla za cíl dostat povědomí o svých produktech jak směrem B2C, tak B2B. Kromě produktového PR jsme tedy pro značku realizovali také publikaci odborných vyjádření, tematických článků a eventy pro média.
Charles Vögele klient White AND Black PR

Charles Vögele

Švýcarské módní značce s dlouhou tradicí jsme pomáhali vstoupit na český trh. Zajišťovali jsme účast českých médií na eventu ve švýcarském Curychu, jehož hlavní hvězdou byla tvář značky, světoznámá herečka Penelope Cruz.
Style Avenue klient White AND Black PR

Style Avenue

Style Avenue je značka vyrábějící módní bižuterii. Klientovi jsme se starali o obsah na sociální sítě a nastavování kampaní.
Surface klient White AND Black PR

Surface

Na českém trhu působí hned několik škol make-upu, proto je třeba být vidět víc než konkurence. Toho si je vědoma škola make-upu Surface, která nás oslovila s poptávkou, abychom se jí starali o PR v médiích.
CAPO klient White AND Black PR

CAPO

Čepice této rakouské značky jsou vyráběny v Evropě, ve vysoké kvalitě a za důstojných podmínek. Právě tento fakt si klient přál dostat k veřejnosti. Značce jsme poskytovali PR v médiích.
Maqpro klient White AND Black PR

Maqpro

Francouzské značce kosmetiky jsme pomáhali s produktovým PR v médiích.

Řekli o nás

Spolupráce s agenturou White And Black PR je založena na vysoké míře profesionality a flexibility ze strany agentury a rychlosti odbavování požadavků a přání klienta.
Pro společnost Deichmann zajišťuje agentura dlouhodobě a velmi spolehlivě širokou škálu služeb od PR komunikace přes influencerské spolupráce až po kompletní organizaci a pořádání PR eventů v České republice a na Slovensku.

Radovan Fojt, Head of Marketing pro Deichmann v ČR a SR

Řekli o nás

Hledali jsme PR agenturu, která by dokázala poskytnout komplexní služby módní značce v České republice a na Slovensku. Tým agentury je velmi profesionální, není pro něj problém řešit agendu v krátké době, umí si poradit s jakýmkoliv úkolem, dodržuje, co slíbí a vykazuje skvělé výsledky. Zároveň jsme oceňovali i velmi přátelský přístup, který dával pracovním akcím příjemnou atmosféru.

Dana Procházková, Cellbes

Řekli o nás

S agenturou White And Black PR jsme navázali spolupráci za účelem zvýšení brand awardness značky Preciosa – konkrétně divize šperků a dekorací. Vybrali jsme si ji, mimo jiné, pro velmi široký záběr médií, se kterými spolupracuje. Zajistili veškerý copywriting, my jsme pouze dodávali fotky, případně vzorky. Musím ocenit zejména rychlost komunikace, kdy nám agentura vyšla vstříc i při urgentních ad hoc projektech.

Eva Klusáčková, Preciosa