Loading...

Eventy

Home / Case studies / Eventy

Deichmann - Vykročte do jara s chutí

Jarní sezónu odstartovala značka Deichmann v nádherném prostředí zimní zahrady hotelu The Grand Mark v Praze. Na hosty čekala nejen spousta svěžích novinek z aktuální kolekce, ale také nezapomenutelný gurmánský zážitek.


Takko - Zahradní party

Jako u babičky... Piknik na zahradě... Našla jsem svou oázu klidu v centru velkoměsta... Přesně takový pocit měli hosté, když zavítali na event Takko. Zadání na lokalitu bylo jasné - najít v centru Prahy a Bratislavy místo, kam nedoléhá ruch a kde na člověka dýchne klid přírody.


Tropická bouře Esprit

Klient Esprit se rozhodl ve své prodejně představit kolekci jaro/léto. Akci jsme pojali v tropickém stylu. Hostesky měly kostým Havajanek, u vchodu se kromě welcome drinku rozdávala vitaminová bomba v podobě pomerančů s logem Esprit.


Otevření prodejny Desigual ve Westfield Chodov

Poté, co se značka Desigual úspěšně zavedla v Paláci Koruna, se Desigual rozhodl otevřít další prodejnu v pražském nákupním centru na Chodově.


F&F - Šťastné a veselé

Kdo by nemiloval Vánoce. Vzduchem se line vůně cukroví i melodie koled, v pokoji září krásně ozdobený stromeček a nikdo se nemůže dočkat, až zazvoní Ježíšek. Přesně tuto atmosféru jsme se snažili přenést do F&F vánočního eventu určeného médiím a influencerkám.


Deichmann - Protože vaše nohy si zaslouží péči

K létu nepatří jen slunce, dovolená a oddech u moře, ale také otevřená letní obuv. Proto jsme pro zástupce českých a slovenských módních médií připravili jménem Deichmann luxusní péči v podobě pedikúry.


F&F - Jaro v zimě

Protože logo klienta F&F tvoří černá a bílá barva, rozhodli jsme se pro představení kolekce zvolit restauraci Bianco e Nero. Přestože venku právě vrcholily největší mrazy, cílem eventu bylo navodit jarní atmosféru a představit kolekci jaro/léto.


Black & White event Takko

Jak trefné. White And Black PR připravilo Black & White party. Představení nové kolekce Takko jsme pojali v duchu hesla: Móda od Takka není jen černobílá.


Polonahá párty Desigual

Značka Desigual pořádá po celém světě pravidelně Polonahé party. Prvních 100 lidí, kteří se před prodejnou svléknou do spodního prádla, značka odmění dvěma kusy oblečení dle vlastního výběru zdarma. My jsme pro značku Desigual pořádali oba ročníky Polonahých party v České republice a zajistili komplexní servis.


Kosmická přehlídka Takko

Klient Takko si přál představit novou kolekci Takko slovenským médiím. Požadoval netradiční lokalitu a zajímavý event.


Candy bar Takko

Klient Takko chtěl českým a slovenským médiím představit kolekci plnou pastelových, „sladkých“ barev a zářivých barevných odstínů. Rozhodli jsme se akci pojmout v duchu motta: Takko kolekce pro nadcházející sezónu je sladká jako návštěva cukrárny.


Až se podzim přihlásí o slovo

V jednoduchosti je krása. Stačí vybrat zajímavý prostor a i jednoduchá prezentace nové kolekce získá nádech výjimečnosti.


Charitativní bazárek

Již několikátým rokem pořádáme ve spolupráci s našimi klienty charitativní bazárek. V našem PR showroomu, kam si stylisté a redaktoři chodí půjčovat oblečení na focení, pravidelně obměňujeme módní kolekce našich klientů. Klienti se rozhodli, že oblečení ze showroomu věnují na dobročinné účely.


S láskou F&F - Mezinárodní den žen na Chateau Mcely

Ku příležitosti Mezinárodního dne žen jsme se rozhodli jménem klienta F&F uspořádat oslavu ženskosti. Sezvali jsme vybrané novinářky na Chateau Mcely, kde na ně čekal ryze ženský program.


Otevření salonu Michelangelo

Známý český kadeřník Michal Červený nás oslovil s žádostí o slavnostní opening jeho nového salonu Michelangelo. Sezvali jsme pět známých žen českého showbussinesu, aby se staly kmotřičkami salonu.


Dražba uměleckých fotografií pro nadaci DebRa

Herečka Míša Maurerová propůjčila svoji tvář pro dobrou věc. Škola make-upu Surface ji nalíčila a fotografka Martina Gonšenicová nafotila tak, že je na fotografiích Míša k nepoznání. Šest uměleckých fotografií se poté za přítomnosti médií dražilo v Galerii Louvre ve prospěch nadace DebRa.


Cellbes - Rozkveťte s námi

Ženu dělá krásnou nejen pěkné oblečení, ale především spokojené nitro. A jak jinak duši lépe navodit spokojenost než hodinou odpočinku. Proto jsme event pro švédského klienta Cellbes uspořádali v České republice i na Slovensku v lázních.


F&F - Se sluncem v zádech

Jak navodit lépe tropickou atmosféru než živými rostlinami. Klientovo přání znělo - uspořádat komorní brunch pro vybraná média a představit letní kolekci s nádechem tropické atmosféry.


Deichmann - Boty, co jdou s dobou

„Žádné boty nebudou, víš, kolik stojí? Snad nemyslíš si, že krejcárky nám krávy dojí!“ Představení podzimních trendů Deichmann jsme se snažili pojmout originálně. Napsali jsme rýmovanou divadelní hru Boty, co jdou s dobou.


Pojďte s námi k vodě

„Pojďte s námi k vodě.“ Tak znělo motto tiskové konference společnosti Deichmann, která měla za cíl představit zástupcům médií jarní trendy v obuvi. Vzhledem k tématu akce jsme jako lokalitu zvolili pražský jazzový přístav Jazz Dock, který vypadá, jako by plul na Vltavě.


Deichmann - Vzhůru do oblak

Pro zástupce médií jsme připravili neopakovatelný módně-gastronomický zážitek v duchu motta: Vzneste se s námi do oblak.